ARMBANDSUR, 3 st. Herr, Nelson, Travita samt Eljo, 1900-tal.

428471. ARMBANDSUR, 3 st. Herr, Nelson, Travita samt Eljo, 1900-tal.

Nelson med töjbart armband, urets diameter 36 mm
Travita med armband i läder, urets diameter 36 mm
Eljo med armband i läder, urets storlek 35 x 35 mm.

Bruksslitage, repor på glas samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 775