BORD, 1700/1800-tal.

BORD, 1700/1800-tal.
42846. BORD, 1700/1800-tal.

Vitmålad. Längd 104, bredd 60, höjd 63 cm.

Renoverad kompletterad, bland annat senare ben. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
42846. BORD, 1700/1800-tal.

Antal besök: 915