VÄGGLAMPA, teak, med vridbar arm, 1950/60-tal.

428460. VÄGGLAMPA, teak, med vridbar arm, 1950/60-tal.

Längd ca 45 cm.

Bruksslitage, något nött skärm.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 45 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 6 057