GLASSERVIS, 26 delar, "Ulle", glas. 1900-tal.

428446. GLASSERVIS, 26 delar, "Ulle", glas. 1900-tal.

7 rödvinsglas, höjd 15 cm.
3 champagneglas, höjd 11 cm.
7 likörglas, höjd 8 cm.
4 sherryglas, höjd 10 cm.
2 glas, höjd 11 cm.
3 starkvinsglas, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 rödvinsglas, höjd 15 cm.
3 champagneglas, höjd 11 cm.
7 likörglas, höjd 8 cm.
4 sherryglas, höjd 10 cm.
2 glas, höjd 11 cm.
3 starkvinsglas, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 752