SKÅPSÖVERDEL, ek med vitrindel, tidigt 1900-tal.

428444. SKÅPSÖVERDEL, ek med vitrindel, tidigt 1900-tal.

Längd 112, bredd 42, höjd 187 cm.

Träskador, delar saknas samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 793