SALONG-/MATBORD, 1900-tal.

SALONG-/MATBORD, 1900-tal.
4284346. SALONG-/MATBORD, 1900-tal.

Fanerat med mahogny, beslag i mässing. Justerbar höjd. Tre iläggsskivor á 40 cm. Bordets diameter ca 95, höjd ca 64-73 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 235