SÄNGAR, 1 par, nyrenässans, 1800-talets slut.

428431. SÄNGAR, 1 par, nyrenässans, 1800-talets slut.

Bäddmått ca 200 x 80 cm vardera.

Slitage, smärre skador, omfattande renoveringar och kompletteringar, bla senare sarger.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 969