JONNY FORSSTRÖM. Figurkomposition.

4284206. JONNY FORSSTRÖM. Figurkomposition.

Olja på duk, 108 x 198 cm, rammått 116 x 206 cm. Signerad Forsström. Daterad 1983-84 a tergo.

Sedvanligt ytslitage.

Jonny Forsström (1944–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt ytslitage.

Jonny Forsström (1944–2017)

Antal besök: 388