JOHAN WALDENSTRÖM. Akvarell.

JOHAN WALDENSTRÖM. Akvarell.
4284044. JOHAN WALDENSTRÖM. Akvarell.

Landskap, signerad 23x32 cm, totalmått 39x51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 143