TITTSKÅP, 1900-tal.

TITTSKÅP, 1900-tal.
4283915. TITTSKÅP, 1900-tal.

Mått 30 x 43 x 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4283915. TITTSKÅP, 1900-tal.

Mått 30 x 43 x 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 503