KLACKRING, grön sten, 18 k guld.

4283774. KLACKRING, grön sten, 18 k guld.

Stämplad: GGG, Göteborg, kontrollstämpel, 18K, I9 = 1959
Ringstorlek: ca 19,5
Totalvikt: 4,6 g.

Invändig gravyr, något ojämn, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek: ca 19,5
Totalvikt: 4,6 g.

Antal besök: 379