AGNETA GYNNING. Figur, glas och brons, 2000-tal.

4283324. AGNETA GYNNING. Figur, glas och brons, 2000-tal.

Torso i brons med täcka av glasmassa på stensockel
Monogramsignerad: AG

Höjd: 23,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogramsignerad: AG

Höjd: 23,5 cm.

Antal besök: 303