BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal.

428323. BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Längd ca. 92, bredd 48, höjd 81 cm.

Slitage, repor, sprickor. Skiva med större lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 565