HALLBYRÅ, ek och rotfaner, Art Deco, 1930-tal.

428301. HALLBYRÅ, ek och rotfaner, Art Deco, 1930-tal.

Ek och rotfaner. Runda handtag av borstad stål. Skåp med bakomliggande hylla. Fyra lådor. Rundade hörn. Glasskiva. Längd 66, bredd 40, höjd 59 cm.

Bruks och åldersrelaterat slutade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 119