STOLAR, 4 st, teak, 1960-tal.

STOLAR, 4 st, teak, 1960-tal.
428282. STOLAR, 4 st, teak, 1960-tal.

Klädsel i tyg designat av Linda Svensson, 2006, för IKEA.

Bruksslitage. Fanerskador. Något rangliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 728