TENNFÖREMÅL, 9 delar, 1900-tal.

4282635. TENNFÖREMÅL, 9 delar, 1900-tal.

Kandelabrar ett par, höjd ca 18 cm
Kandelabrar ett par, höjd ca 16 cm
Övriga delar varierande mått.

Bruksslitage, repor och märken, bucklor. Ask med inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Övriga delar varierande mått.

Antal besök: 195