FICKUR, silver, spindelgång, Nils Lind, London, 17/1800-tal, totalvikt 129,36 gram.

428261. FICKUR, silver, spindelgång, Nils Lind, London, 17/1800-tal, totalvikt 129,36 gram.

Diameter 61,5 mm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 61,5 mm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 553