MÄSSINGSFÖREMÅL, 4 delar, 1900-tal.

4282362. MÄSSINGSFÖREMÅL, 4 delar, 1900-tal.

Vas, Ystad Metall, höjd ca 16,5 cm
Ljusstake, Ystad metall, höjd ca 17,5 cm
Ljusstake med vas, höjd ca 14 cm
Ljuslampett, Pierre Forssell, Skultuna, höjd ca 38 cm.

Bruksskick, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, repor och märken.

Antal besök: 306