GERT MARCUS. Di-edersekvensen, sterbhusstämplad, bemålad plåt.

4282321. GERT MARCUS. Di-edersekvensen, sterbhusstämplad, bemålad plåt.

Höjd 21, 20 x 20 cm

PROVENIENS: Konstnärens familj.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21, 20 x 20 cm

Smärre slitage.

Antal besök: 208