MÅNBORD, 1 par, 1900-tal.

MÅNBORD, 1 par, 1900-tal.
42822. MÅNBORD, 1 par, 1900-tal.

Längd 110 bredd 55 höjd 75 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 657