AXEL OLSSON. "Klippan".

AXEL OLSSON. "Klippan".
4282156. AXEL OLSSON. "Klippan".

Gouache på papper, signerad och daterad 36

Bladmått 29,5x23,5 cm, ram 47x39 cm.

Ej examinerad ur ram, åldersrelaterad gulnad.

Axel Olsson (1919–2001)

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Gör en kostnadsfri värdering!

Axel Olsson (1919–2001)

Tema

Lilla Kvalitén Juni

Antal besök: 1 358