SOLSTOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft.

4281914. SOLSTOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft.

Ställbara och fällbara. Randig textilklädsel.

Längd ca 120
Bredd 60

(cm per styck).

Bruksslitage, klädsel med mindre slitage och någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 120
Bredd 60

(cm per styck).

Antal besök: 513