KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt.

428185. KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt.

Röd tygklädsel.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd tygklädsel.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 494