STIG CLAESSON. LITOGRAFI, numrerad 55/100.

4281627. STIG CLAESSON. LITOGRAFI, numrerad 55/100.

Bildmått 41 x 55 cm
Rammått 58 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 41 x 55 cm
Rammått 58 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 438