OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, 1800-tal, signerad a tergo Francis Walker och otydligt signerad och daterad.

428117. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, 1800-tal, signerad a tergo Francis Walker och otydligt signerad och daterad.

Skogslandskap, ca. 59x49 cm.

Duklagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skogslandskap, ca. 59x49 cm.

Duklagningar.

Antal besök: 750