SIDEBOARD, glas & ekfaner.

SIDEBOARD, glas & ekfaner.
4281063. SIDEBOARD, glas & ekfaner.

Fanerat med betsad ekfaner, skjutdörrar med
glasinfattning.
Höjd 58 cm
Längd ca 180 cm
Djup 45 cm.

Bruksslitage, saknas spårlist till en dörr, samt dörrstopp på båda. Förekommer fanerskador, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

glasinfattning.
Höjd 58 cm
Längd ca 180 cm
Djup 45 cm.

Antal besök: 474