SKRIVBORD med uppsats, 1800-talets andra hälft.

428103. SKRIVBORD med uppsats, 1800-talets andra hälft.

Längd 98, djup 57, höjd 119 cm.

Omfattande slitage och skador, lösa delar medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 740