BORDSLAMPA, metall, 1970-tal.

BORDSLAMPA, metall, 1970-tal.
4280889. BORDSLAMPA, metall, 1970-tal.

Ställbar höjd och ledad skärm
Höjd som högst ca 63 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar höjd och ledad skärm
Höjd som högst ca 63 cm.

Antal besök: 111