OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad.

4280553. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, signerad.

Motiv "Boy and Rabbit" efter Henry Raeburn. Ca 60 x 50, träram med gips ca 80 x 69 cm.

Dukskada med lagning. Ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 338