Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
JOHN SJÖSVÄRD. Olja på pannå, Hästar, signerad 47.
428021. JOHN SJÖSVÄRD. Olja på pannå, Hästar, signerad 47.
Ca 20 x 25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 20 x 25 cm.
RA Auktionsverket Norrköping
3 524