SERVSDELAR, kristall, "Odelberg Junior", 13 delar, Kosta, 1900-tal.

428016. SERVSDELAR, kristall, "Odelberg Junior", 13 delar, Kosta, 1900-tal.

11 rödvinsglas, höjd 16 cm
2 sherryglas, höjd 9 cm.

Mycket lätt bruksslitage
De flesta glasen märkta med intakta originaletiketter.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 rödvinsglas, höjd 16 cm
2 sherryglas, höjd 9 cm.

Mycket lätt bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 644