GUSTAV MÄGI. Tre kvinnor.

GUSTAV MÄGI. Tre kvinnor.
4280143. GUSTAV MÄGI. Tre kvinnor.

Olja på pannå, 47,5 x 64,5 cm, inklusive ram 58 x 75 cm. Signerad Mägi.

PROVENIENSE
Vinst i ett konstlotteri på 60-talet, därefter i arv inom familjen.

Smärre färgbortfall och repor. I övrigt god kondition.

För frågor och konditionsrapport vänligen kontakta jonas.malmberg@auktionsverket.com.

Tema

Across The Baltic Sea

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENSE

Tema

Across The Baltic Sea

Antal besök: 1 278