SOFFA, furu, med dynor, 1970-tal.

4280031. SOFFA, furu, med dynor, 1970-tal.

Sitthöjd 40, längd 135, djup 70 cm.

Bruksslitage, fläckar på dynor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 303