Tavlor, 2st, litografiska tryck efter Jenny Nyström.

4280013. Tavlor, 2st, litografiska tryck efter Jenny Nyström.

Aktiebolaget Svenska Nykterhetsförlaget.
Yttermått ca 75x61cm.

Ej examinerad ur ram. Ramar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ca 75x61cm.

Antal besök: 218