KOPPARTAVLA, skepp, oidentifierad konstnär.

4279949. KOPPARTAVLA, skepp, oidentifierad konstnär.

Inglasad, mått 27 x 32 cm.

Bruksslitage, ett nagg på glaset i kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inglasad, mått 27 x 32 cm.

Antal besök: 351