DALATUPP, bemålat trä, 1930-tal.

4279829. DALATUPP, bemålat trä, 1930-tal.

Höjd cirka 16 cm, längd cirka 13,5 cm.

Bruksslitage. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Lagning.

Antal besök: 284