Ryggsäck / Sameslöjd, Textil & läder 1900-tal.

4279716. Ryggsäck / Sameslöjd, Textil & läder 1900-tal.

Höjd c.a: 31 cm
Bredd c.a: 29 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd c.a: 31 cm
Bredd c.a: 29 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 202