EINAR LUTERKORT. Vas, Upsala Ekeby, 1930-tal.

4279708. EINAR LUTERKORT. Vas, Upsala Ekeby, 1930-tal.

Ca ø 10 cm, 17 cm hög.

Bruksslitage. En lagad hänkel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca ø 10 cm, 17 cm hög.

Antal besök: 196