SEKRETÄR 1900-talets mitt.

SEKRETÄR 1900-talets mitt.
42795. SEKRETÄR 1900-talets mitt.

Rokokostil valnöt, med intarsiadekor. Längd 92, bredd 40, höjd 89 cm.

Bruksslitage, småsprickor i faneret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 768