KLAFFBYRÅ 1800-tal.

42792. KLAFFBYRÅ 1800-tal.

Björk Gulbonad.Längd 109. bredd 48, höjd 111 cm.

Några fanerbortfall på facklisterna,Bruksslitage.Knoppar på inredet ej kompletta.

Gör en kostnadsfri värdering!
42792. KLAFFBYRÅ 1800-tal.

Antal besök: 896