IKONER, 2 st, 1900-tal.

IKONER, 2 st, 1900-tal.
4279077. IKONER, 2 st, 1900-tal.

Reseikon motiv Fabiola av Jean-Jaques Henner, storlek 25 x 22 cm
Träikon Jesus Kristus, storlek 14 x 11 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 115