BAJONETTER m/1867, 2 st.

BAJONETTER m/1867, 2 st.
4278959. BAJONETTER m/1867, 2 st.

2 st bajonetter m/1867
Stämplade E674 respektive K965
Klingornas längd ca 47 cm
Total längd ca 60 cm.

Yt- och bruksslitage.
En av klingorna med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st bajonetter m/1867
Klingornas längd ca 47 cm
Total längd ca 60 cm.

Yt- och bruksslitage.
En av klingorna med lagning.

Antal besök: 282