JOSEP BAQUES. Komposition med figurer, färglitografi, signerad och numrerad 210/250.

427884. JOSEP BAQUES. Komposition med figurer, färglitografi, signerad och numrerad 210/250.

Bildyta 52 x 35 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 35 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 557