BURK MED LOCK, KINESISK STENGODS.

4278844. BURK MED LOCK, KINESISK STENGODS.

1800-talets slut med stiliserad bladdekoration och grön glasyr. 24 cm H x 20 cm B.

slitage fulländad med åldern.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage fulländad med åldern.

Antal besök: 184