SOFFBORD, Jason, Danmark, 1900-talets andra hälft.

4278829. SOFFBORD, Jason, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme i teak, etikettmärkt Ljungströms möbler Mariestad, höjd ca 51, 99x75 cm.

Bruksslitage, något lösa fogar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 528