OLLE BONNIER. Abstrakt motiv, färglitografi, signerad, numrerad 43/150 och daterad -72.

427846. OLLE BONNIER. Abstrakt motiv, färglitografi, signerad, numrerad 43/150 och daterad -72.

26 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

Antal besök: 1 062