SERVISDELAR, 9 st, porslin, "Musselmalet", hel- och halvblond, Royal Copenhagen.

427845. SERVISDELAR, 9 st, porslin, "Musselmalet", hel- och halvblond, Royal Copenhagen.

Partiet består av:
Vas, halvblond, modellnummer 627
Kakfat på låg fot, halvblond, modellnummer 511
Såssnipa, helblond, modellnummer 1105
Fat, helblond, modellnummer 1060
Askfat, 2 st, helblond, modellnummer 1004
Ljusstake, helblond, modellnummer 1138
Fat med kant, helblond, modellnummer 1163
Fat, helblond, modellnummer 1115.

Nagg, lagningar samt smärre skador förekommer. Första samt andrahandssortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Partiet består av:

Antal besök: 1 398