Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
FIGURIN, porslin, Kvinna och groda, ej märkt, troligen Tyskland, 1900-talets mitt.
427840. FIGURIN, porslin, Kvinna och groda, ej märkt, troligen Tyskland, 1900-talets mitt.
Höjd 22 cm.
Lätt åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Lätt åldersslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
554