MATTA, handknuten signerad.

MATTA, handknuten signerad.
4278256. MATTA, handknuten signerad.

140x220 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

140x220 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 359