FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

4278109. FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

Svart läder, lösa plymåer, betsade ben, höjd ca 70, 73x80 cm, sitthöjd 42 cm.

Slitage, märken, sneda / lösa ben förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 154